parostatek *parostatek

Temat: yaponczyk1 i jego posty !!!!
Poltora roku temu na lotnisku w Dar es Salaam natknalem sie na grupe z Gdanska, niestety na sam koniec podrozy, ja bylem 11 dni i wybulilem majatek oni byli prawie miesiac. Za wlazenie na Kilimandzaro zaplacili 1/3 tego co ja, za safari i wszystkie inne przyjemnosci, mniej wiecej tak samo. To tylko kupujac wyjazd w USA placi sie frajerskie ceny i na miejscu klienta takze obrabiaja jak frajerta jak widza ze z USA. Big deal, wycieczka do Afryki czy Ausralii dla Polakow dzis.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,44,53445228,53445228,yaponczyk1_i_jego_posty_.htmlTemat: PUBY, BARY, DYSKOTEKI
lepszą alternatywą dla wycieczek do Afryki jest pub Kongo, a sponiewierać to można się w FUKSIE (w każdym sensie tego słowa)
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,55,4646817,4646817,PUBY_BARY_DYSKOTEKI.html


Temat: El. MŚ 2010. Przemówienie Dariusza Szpakowskiego
Szpaku sie zagotowal, bo dotarlo do niego, ze nici z wycieczki do Afryki za rok sponsored by TVP & abonenci
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,88,100082473,100082473,El_MS_2010_Przemowienie_Dariusza_Szpakowskiego.html


Temat: To lubię. Żołądek ustawiony do ceny. Rozmowa z ...
Znafca pan Marek pojechal na wycieczke do Francji i stal sie znawca win ktory teraz zauwazyl zasciankowosc polaka pijacego wodke i tanie wino pod sklepem, juz sie boje co bedzie poddane subtelnej krytyce po kolejnej wycieczce spolki Konrad-Linda. pewnie zafunduja sobie wycieczke do afryki poludniowej zapoluja na dzikiego zwierza i zaczna nasmiewac sie jak to prymitywny polski narod zywi sie swojska kaszanka..
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,521,7423566,7423566,To_lubie_Zoladek_ustawiony_do_ceny_Rozmowa_z_.html


Temat: Piecha: 11 października wstrzymano obrót corhyd...
A przez ten cały czas Dyrektorem Generalnym GIF-u była niejaka Helena Feliksiak, która swojego czasu za pieniądze firm farmaceutycznych pojechała sobie na wycieczkę do Afryki. Opinię publiczną poinformowano, że po tej aferze została zdjęta, a tymczasem ona cały czas tam jest i - co ciekawe - opowiada, że tak dobrze, jak za rządów PiS-u jeszcze jej nigdy nie było. A ludzie, nie mogąc patrzeć na jej przekręty, po kolei się zwalniają (w ostatnich miesiącach odeszło bodaj 10 osób). Moze ktoś w końcu zajmie się tą panią?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,902,51770676,51770676,Piecha_11_pazdziernika_wstrzymano_obrot_corhyd_.html


Temat: PUBY, BARY, DYSKOTEKI
nie pisze ze warszawa jest fajna,bo to bardzo szare i smutne miasto. mozna sie tam jednak lepiej pobawic niz w czewie. sa lepsze miasta do zabawy, ale nie w Polsce np hamburg, amsterdam , utrecht - w polsce ludzie sa smutni bez polotu porter hahaha lubie tam chodzic jako alternatywa dla wycieczek do afryki :)
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,55,4646817,4646817,PUBY_BARY_DYSKOTEKI.html


Temat: Torremolinos, Torremuele ?
Bylem w torremolinoss, bylam bardzo zadowlona, jesli bedziesz chciala mozesz wykupic stamtad wycieczke do Afryki do Ceuty, hiszpanskiego miasta. Do Maroko Ci sie nie uda gdyz trzeba miec wize. Jednak jest bardzo sympatycznie. Polecam.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,19,2073526,2073526,Torremolinos_Torremuele_.html


Temat: Dowcipy
Też o gwałcie;) Mąż pojechał na wycieczkę do Afryki. Po powrocie snuje sie jakiś osowiały po domu, nic nie mówi, jest przybity. Żona pyta: Kochanie co ci jest? Taki jakiś smutny jesteś Mąż: Bo wiesz Skarbie, na tej wycieczce zgwałcił mnie goryl. Żona: Boże, to straszne. Ale nie martw się nikomu nie powiem. Goryl też nie, przecież nie mówi Mąż: No właśnie, nie mówi, nie pisze, nie dzwoni...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,264,13563471,13563471,Dowcipy.html


Temat: Gdzie leży Zimbabwe - pyta CNN
Gdzie leży Zimbabwe - pyta CNN A Wy wiecie? W której częsci Afryki leży, z jakimi państwami graniczy? Nie wiedzą bo po jakiego grzyba im wiedzieć, podobnie jak to jakie miasto jest stolicą Burkina Faso i w którym roku podrapał sie po tyłku prezydent Hondurasu. Jak będa jechac na wycieczke do Afryki to wezmą przewodnik i doczytają. Niewiedza to jedno ale zaśmiecanie sobie głowy tez nie jest mądre.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,21,58603439,58603439,Gdzie_lezy_Zimbabwe_pyta_CNN.html


Temat: Ciężkie pytania do kandydatów
Ciężkie pytania do kandydatów Z przedwyborczych przepychanek wybrałem najciekawsze pytania do kandydatów: 1. Tyszkiewicz:"Czy Pan lub Pana firma próbowała nabyć od miasta kamiennicę po wygranych wyborach TURA i na jakich zasadach" 2. Koronkiewicz:"Zieloni 2004 w programie maja zapis o dowolnosci aborcji do 12 -go tygodnia - Czy Pan popiera ten punk programu Partii Z2004" 3. Ciszewski: "Jak to było z wycieczką do Afryki na koszt podatnika i jakie były jej efekty - po tylu latach można chyba prawidłowo ocenić. Jaki był koszt wyjazdu?. może kandydaci lub ich sztaby odpiszą ? Wszyscy odwiedzają to forum. Może macie jeszcze jakieś pytania?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,52,28599691,28599691,Ciezkie_pytania_do_kandydatow.html


Temat: styczniowe witanie połowinkowe :)
Kiedyś koleżanka wynajmowała pokój w mieszkaniu którego właściciel wyłączył wszystkie kaloryfery, bo obliczył, że za sumę którą musiałby wydać na ogrzewanie będzie mógł kupić wycieczkę do Afryki. Koleżanka spała tam w kożuchu i w całym ubraniu jakie nosiła na ulicy, łącznie z czapką. A nie przepraszam, do łóżka zdejmowała buty. Jeśli pocieszyło Cię Pomarańczuchu to, ze inni miewają gorzej to się cieszę.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,14722,105666525,105666525,styczniowe_witanie_polowinkowe_.html


Temat: Ile na paszport?
Może chodzi o ten konkurs co go vattenfall ma. Tam trzeba ulozyć jakies haslo promocyjne i wyslac przez strone internetowa. Moja dziewczyna ukladala, ja jej pomagalem to wpisac na stronie vattenfall. Tam wlasnie sa do wygrania wycieczki do Afryki. Zobacz na ich stronce www.vattenfall.pl
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,639,96604940,96604940,Ile_na_paszport_.html


Temat: jak minister Łapiński promotorem pracy dr jest...
...systemu opieki zdrowotnej. Mówi o faktycznych potrzebach społeczeństwa - stwierdza poseł Owoc, członek Sejmowej Komisji Zdrowia. Zwolennikiem ponownego uruchomienia RUM był też odwołany były minister Mariusz Łapiński. Cała trójka: doktorant, promotor i recenzent "zasłynęli" głośnymi zachowaniami. Pierożek był jednym z tych dyrektorów kas chorych, którzy rok temu za państwowe pieniądze pojechali na wycieczkę do Afryki. Owoc 3 lata temu spowodował wypadek drogowy. Choć według świadków był pijany, nie pozwolił na badanie alkomatem, a odór alkoholu tłumaczył... płynem ze spryskiwacza do szyb. Łapiński natomiast wywołał skandal, kupując dla resortu odpowiadającego za zubożałą służbę zdrowia drogie i luksusowe auta.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,28,4412385,4412385,jak_minister_Lapinski_promotorem_pracy_dr_jest_.html


Temat: [pr] Słoniarnia czy bilety MPK?
...kwoty - 5 mln zł - uda się miastu odzyskać z funduszy europejskich. - To mniej, niż zakładaliśmy - ocenia Grześ. - Słoniarnia to poważne obciążenie dla miejskiego budżetu. Nie tylko ze względu na koszty budowy, ale i późniejsze koszty jej utrzymania, które mają wynieść ok. 360 tys. zł rocznie. Już teraz do każdego biletu do Zoo dopłacamy 17-18 zł. Radni podczas ostatniej komisji sugerowali, że za te pieniądze można by było fundować dzieciom wycieczki do Afryki, żeby oglądały słonie na żywo. Jak dodaje Grześ, na spotkaniu komisji pojawił się też pomysł, żeby pieniędzmi ze słoniarni załatać dziurę w budżecie MPK. - Dyrektor MPK skarżył się nam, że brakuje mu 29 mln zł. Żeby pokryć straty, trzeba by było znowu podnieść ceny biletów. A na to nie chcemy się zgodzić. Zdaniem niektórych radnych pieniądze przeznaczone dotąd dla zoo pozwoliłyby uniknąć podwyżek -...
Źródło: topranking.pl/1726/pr,sloniarnia,czy,bilety,mpk.php


Temat: prof. Bender oskarża D.Waniek o zniesławienie RM
...mi, czy postawa "a inni to jeszcze gorsi byli" nie nazywa się czasem relatywizmem moralnym? Swoją drogą zwrot "odwilż gomułkowska" jest bardzo interesujący. Apogeum tej odwilży był zapewne Marzec 1968. A poza tym zapomniałeś wspomnieć jak prof. Bender wcielał w życie narodowe standardy antykorupcyjne będąc przewodniczącym KRRiT. Jak się będziesz z nim widział to poproś go żeby ci pokazał zdjęcia z wycieczki do Afryki. PS. Bo mi nie odpowiedziałeś ostatnio - a propos martyrologii endeków: jak to było z tą karierą dyplomatyczną Jerzego Roberta Nowaka? Dalej mu tak leży tematyka węgierska?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,28,8375986,8375986,prof_Bender_oskarza_D_Waniek_o_znieslawienie_RM.html


Temat: Ile na paszport?
Ja właśnie wysłałem zgloszenie do konkursu, w którym można wygrać wycieczkę do Afryki. :) Może się uda... :)
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,639,96604940,96604940,Ile_na_paszport_.html


Temat: Polacy szturmują Londyn
...w Glocester a pracowałem jako kierowca ciężarówki. Wyciągałem ok 500 nieopodatkowanych funciaków tygodniowo a za mieszkanie płaciłem 200 na spółkę z dziewczyną, która pracowałała jako kontrolerka jakości w przetwórni owoców. Ona zarabiała ok 300/tyg. Na jedzenie szło nam ok 70/tyg, choć znałem takich co i za 20 przeżyli. Dzięki pracy w GB podczas studiów zarobiliśmy na nowe 3pokojowe mieszkanie, nową corsę i 4 tyg. wycieczkę do Afryki. Odbierając dyplom w Polsce mieliśmy już to wszystko i spokojnie i bezstresowo mogliśmy zacząć szukać pracy w Polsce, którą zresztą znaleźliśmy w try miga. Podstawa to pomysł na życie i planowanie, planowanie i jeszscze raz planowanie. Nie narzekać a robić.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,644,12410602,12410602,Polacy_szturmuja_Londyn.html


Temat: he he he
Dzis matka byla w gminie poinformowac wojta ze jedzie niedlugo na wycieczke do Afryki. A wojt na to - "wie Pani co, ja w tym samym czasie jade na inna wycieczke, pielgrzymke na Jasna Gore". Ktos zgadnie z jakiej partii jest moj wojt ? :))) RED BARON rba@go2.pl *********************************************** Ziemia jest pieklem innej planety ***********************************************
Źródło: topranking.pl/1088/19,he,he,he.php


Temat: Kto właściwie oblał maturę?
Przeciętni ludzie nie wiedzą, co to jest inflacja Kojarzy im się wyłącznie z "mądrym" określeniem ich indywidualnego ubóstwa. A dla Polaka "bieda" jest wtedy, kiedy nie może sobie kupić nowego mercedesa i willi w Konstancinie. Komuś, kto chce poznać prawdziwe znaczenie słów "bieda" i "inflacja" polecam wycieczkę do Afryki (ale nie do Tunezji czy Egiptu, gdzie "biedni" Polacy walą tabunami). Wydaję mi się, że Polacy nigdy nie są i nie będą zadowoleni. Co za dziwny naród?!
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,904,45089082,45089082,Kto_wlasciwie_oblal_mature_.html


Temat: Pomoc potrzebna...
Pomoc potrzebna... 50 tysięcy do pokonania :) Zapraszamy forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=58&w=7881133 Filia krakowska redakcji_gorzow obiecuje zwycięscy wycieczkę do Afryki. Nie wiem jaki budżetem będzie ta wycieczka dysponować, ale pewnie 50 tysięcy nie będzie potrzebne :)
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,149,8365107,8365107,Pomoc_potrzebna_.html


Temat: Co jest Agnieszce Lubicz?
Np. słonowacizna. noga puchnie do dużych rozmiarów za przyczyną pasożyta-rodzaj nicienia, który się rozwija w jej ciele. robaka pozbywa się z ciała nawijając na coś w rodzjau : patyk , ołowek , długopis itp. Problem w jaki sposób zarazić Olę tą chorobą? np. Wygrała wycieczkę do Afryki (okolice równika)(tu ta choroba się rozwija). Chce jej się pić i pije np. wodę z kałuży i tak się zaraża. Oczywiście trzeba poczekać na rozwój choroby więc gdyby pojechała w tym roku na święta do Afryki, to za rok jak znazł
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,14,9023736,9023736,Co_jest_Agnieszce_Lubicz_.html


Temat: hordy urzędników na horyzoncie...
No to proponuje wycieczke do Afryki... Tam w niektorych "panstwach" nie ma juz "panstwa". Nie ma wojska nie ma policji nie ma szkol nie ma podatkow nie ma szpitali - totalna wolnosc...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,13,2769970,2769970,hordy_urzednikow_na_horyzoncie_.html


Temat: Awantura o Centrum Wypedzonych
...beda wypedzenie > lwowskich batiarow i wilniukow dokumentowac, za niemieckie Euro, tak mysleli. > A nawet jezdzic do Afryki i badac jak to tam ci Huttu tych Tuttsi i Tuttsi > tych Huttu ganiali czy czarni bialych osadnikow w Simbabwe (Rodezji) > - no przeciez zycie jak bajka, a badac mozna i badac sluchaj chloptasiu*- tak sie sklada ze michnikowi...... (tu mialy byc bardziej dosadne porownania.....) bynajmniej nie jest potrzebne dofinansowywanie wycieczek do afryki. przeczytaj sobie zyciorys bartoszewskiego-a nastepnie zamknij swoja +++++ bo to nie Twoj rozmiar. i trudno pozwolic by taki chlystek* jak Ty sobie takim nazwiskiem +++++++++++++++++++. ** > Tylko sie teraz okazalo, ze owszme beda badac za Euro > jak Polska sie dolozy na polska czesc ekspozycji czy prac badawczych Cnetrum > - a ze Polska biedna to sie nie dolozy > i cale Centrum sie naraz zrobilo w Polsce BEE > i takiego...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,10001,7862441,7862441,Awantura_o_Centrum_Wypedzonych.html


Temat: "Kiedy sie czegos pragnie..." cz.2
Sky, no faktycznie, to wszystko brzmi naprawde niewiarygodnie. Ale to twoje zycie pogmatwane jest i ciagle sie w nim cos dzieje, ciagle przeszkody na drodze. Nosisz teraz dzieciatko w sobie- to jest pozytyw, ale jak deportuja twojego faceta, to juz on powrotu niestety nie bedzie mial Wycieczki do Afryki teraz nie sa czyms niesamowitym, ale nie z malym dzieckiem niestety Nie wiem jaka jest sytuacja w Zimbabwe, czy sa tam jakies napiecia polityczne, wojny plemienne czy takie tam, ale ryzyko chorob na ktore my europejczycy nie jestesmy odporni zawsze jest. No i z dwojgiem dzieci sama tam.. Takze ciezka sprawa Sky... .. A moze nie bedzie tak zle.. Moze go wypuszcza.. Najwazniejsze jest teraz dobro twojego dzidziusia, zeby bylo zdrowe...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,19585,66374848,66374848,_Kiedy_sie_czegos_pragnie_cz_2.html


Temat: Jeszcze tylko 400
tezgucio napisał: > postów i jubileusz. Guciu, też słyszałem, że drugą nagrodą jest wycieczka do Afryki. Redakcja_kraków szczegółów nie zdradziła, ale myślę, że budżet tej wyprawy może osiągnąć nawet 50 tysięcy :)
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,58,8361680,8361680,Jeszcze_tylko_400.html


Temat: TVIND - wiedz co Ci grozi
Chcecie byc do pioruna wolontariuszami??? To idzcie na dworzec centralny w Warszawie i pomagajcie zaplutym hifowcom w powrocie do godnego zycia! Cooo? Nie pasuje? Brzydka pogoda, palm nie ma za oknami, afrykanskich piosenek, zabytkow Johanesburga? Aaa to chodzi o darmowa wycieczke do Afryki. Dobry bialy czlowiek pomagac biedny czarny czlowiek pod jasne slonce Afryki. Tak jest lepiej, prawda?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,13,1333379,1333379,TVIND_wiedz_co_Ci_grozi.html


Temat: ZOO
Absztyfikant zaproponował wycieczkę do Afryki na oglądanie zwierząt. Przypomniał mi się swołocz stokłosa , którego pasją jest polowanie w Afryce na tzw. afrykańska piątke, ukoronowaniem tego safari jest Słoń. widziałem zdjecia jak z synkami wali do słonicy. Aby nie tracic czasu na przeloty wszyscy stokłosowie maja uprawnienia pilotów ,żeby szybko przemieszczać się własnym samolotem. Tego komucha , agenta itp. stac na to bo przeciez nie płaci...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,70,53102451,53102451,ZOO.html


Temat: Simon Mol wychodzi na wolność
...Mola nie ma na to miejsca - gość musiał być na poziomie, skoro udało mu się tyle kobiet zaliczyć. Inna sprawa to polska mentalność, wszystko co obce bardziej podnieca. 2. Argument z płaceniem za opiekę lekarską dla niego - tak się składa że świat cywilizowany nie dzieli ludzi na lepszych i gorszych. Karą za przestępstwa jest więzienie, a opieka medyczna należy się każdemu bez wyjątku. Zapewne oburzylibyście się, gdyby podczas wycieczki do Afryki jakiś czarnoskóry lekarz odmówił wam pomocy, ze względu na takie durne uprzedzenia, jak te wasze. 3. Argument o chemicznej kastracji albo o tym że Mol może teraz zarażać dalej - bez komentarza. Gość jest chory, będzie w szpitalu. Jeśli myślicie, że ulegnie mu jakaś pielęgniarka, wiedząc kim jest i na co choruje, to gratuluję poczucia humoru. To tyle na razie. Dodajcie więcej durnych komentarzy, to może...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,902,85143810,85143810,Simon_Mol_wychodzi_na_wolnosc.html


Temat: Media po meczu Czechy - Polska: Lepszego jutra ...
kasa misiu, kasa! reszta bez znaczenia: kompromitacja, żenada, chłam. cieszę się, naprawdę się cieszę, że polscy kopacze przegrali - nie będzie żadnej wycieczki do Afryki. co to by się działo w pzpn, ileż gadania o polskiej myśli szkoleniowej, ileż nadętych balonów, że korupcja to jedynie słuszna droga rozwoju polskiej piłki. jakże się cieszę, że nie tylko piłka nożna jest w tym kraju. że można czerpać radość z genialnych meczów polskich siatkarek, siatkarzy, szczypiornistów, popatrzeć na lekkoatletów - ludzi, którzy swoją postawą gryzienia gleby, umiejętnościami,...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,88,101408579,101408579,Media_po_meczu_Czechy_Polska_Lepszego_jutra_.html


Temat: Prywatna Kolekcja Nafciarza - muzycznie
to też jedno z mega ulubionych - SCHILLER - swego czasu prawie jak max zapodawalem to ostro :) tu bez klipu, ale ja to robilem pod klip z wycieczki do Afryki mojego kumpla - zajebiste doznania muzyczne i wizualne www.youtube.com/watch?v=768r9pAG6Ss&translated=1
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,29386,104950393,104950393,Prywatna_Kolekcja_Nafciarza_muzycznie.html


Temat: Comic designer
No wiesz, za podobno, to się World Press Photo nie dostaje :-) Powyzszy cytat sugeruje, jakobym napisal, ze Gudzowaty jest "podobno" fotografem... Jakos nie przypominam sobie, zebym tak napisal... Baaa...! Wiem nawet za jakie zdjecia dostal te nagrode... :) Nawet, jak się ma takiego tatusia. Ale jaks sie ma takiego tatusia, to nie trzeba sie szarpac z klientami, po to, zeby zarobic na dutygodniowa wycieczke do Afryki i pstrykanie fotek kompaktem z autobusu w czasie "safari". Jak sie ma takiego tatusia, to mozna gnic miesiacami w krzakach i czekac na "ten" moment. Pozdrawiam Marcin "STIG" Saldat mailto:s@stig.prv.pl http://www.stig.prv.pl SMS mailto:48603854@text.plusgsm.pl
Źródło: topranking.pl/1273/comic,designer.php


Temat: Gratulacje dla Arweny
arwena napisała: > no tak. ale mysle ze borys i tak zalapie. Wygląda na to, że zdobyłaś obie nagrody, kolację z Brykim i wycieczkę do Afryki. To niesprawiedliwe! Normalnie... zielonogórska pazerność :))))
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,58,8426844,8426844,Gratulacje_dla_Arweny.html


Temat: El. MŚ 2010. Czesi podłamani po zwycięstwie
Myśmy na wyjeździe z San Marino o mało co nie przegrywali. Fabiański jednak stanął na wysokości zadania. Na analogiczny "international level" braci Słoweńców jak nasz (oni są drudzy w grupie, nasi przed San Marino) nie ma co liczyć. Czyli dwójka żelaznych faworytów w grupie nie pojedzie na wycieczkę do Afryki. A miała być tylko walka o pierwsze miejsce w grupie reszta miała się przyglądać i dostarczać punktów. Jednak Piłka jest nieprzewidywalna;(
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,88,101418839,101418839,El_MS_2010_Czesi_podlamani_po_zwyciestwie.html


Temat: Mniejsze rachunki za prąd?
Ostatnio ceny obniżył faktycznie Vattenfall. Dostałam informację o różnych promocjach, z których można teraz skorzystać. Najlepiej zajrzeć na ich stronę internetową i poczytać, bo tam jest naprawdę sporo opcji. Nie wiem, co jest idealne dla Ciebie. Można np. podpisać umowę na taryfę ekologiczną lub on-line, gdzie rachunki przychodzą na e-maila, i wtedy masz 50% zniżki na opłaty stałe przez cały rok. No i można wygrać wycieczkę do Afryki... hehe. No to siu, podejmować decyzję i jechać na wakacje! :))))
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,46217,96335202,96335202,Mniejsze_rachunki_za_prad_.html


Temat: Ratujmy dzieci w Sierra Leone !
tja...szczepionka przeciwko odrze zdziala cuda..co za naiwnosc, szczepionka nie daje 100% gwarancji na to, ze sie nie zachoruje, poza tym czesto wystepuja po niej poszczepienne powiklania i jeszcze jedno, ciekawe, ktory to koncern farmaceutyczny wymyslil ta akcje, zeby sie pozbyc szczepionek przeciwko odrze zalegajacych w magazynach (bo obowiazuja skojarzone) i zafundowal pani formniak wycieczke do afryki...moze lepiej by bylo zbierac pieniadze na poprawe warunkow sanitarnych w tamtych rejonach i edukacje miejscowych odnosnie zasad higieny
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,577,42189867,42189867,Ratujmy_dzieci_w_Sierra_Leone_.html


Temat: Śląskie: Zawaliły się kolejne dachy
skin.polski napisał: > to jest już jakaś epidemia z tymi dachami... To nie epidemia. Nasi architekci robia szkice w czasie wycieczek do Afryki. Ot, zobacza pare kijow wbitych w ziemie i rozpiety na nich dach z lisci i juz maja pomysl. Wpadaja do kraju, rysuja slupy betonowe, rozpinaja na nich dach z betonu, bo nie ma u nas duzych lisci, i sa dumni z innowacji.Ze kurde murzyn nie wzial pod uwage opadow sniegu, to , kurde, wina murzyna , nie?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,902,36952619,36952619,Slaskie_Zawalily_sie_kolejne_dachy.html


Temat: Ratuj czarnego!
jak nic nie wynika??? a fajna wycieczka do afryki??
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,29,42960653,42960653,Ratuj_czarnego_.html


Temat: Nie wracaj z podróży z serem i kiełbasą
...przypadkiem nie zostawił/ła strawionych/pół strawionych "produktów odzwierzęcych" w przypadkowej przydrożnej toalecie ;-) Jak się tak będziemy odizolowywać od wszystkiego to niedługo skończymy jak rdzenni mieszkańcy Ameryki, których byle grzybica czy przeziębieniowe bakterie załatwiły na cacy, kiedy pierwsi Europejczycy do nich dotarli. Wyjałowimy organizmy, wykończą nas alergie itp. A kiedy pojedziemy na wycieczkę do Afryki czy Azji to zabierzemy ze sobą swoje jedzenie, bo tamtejsze będzie dla nas śmiertelnie groźne! Tylko czy nas tam z takim unijnym wpuszczą? ;-)
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,755,94407027,94407027,Nie_wracaj_z_podrozy_z_serem_i_kielbasa.html


Temat: Do szwedki, prywatna wiadomosc
...inne oblicze, do tej pory tylko widac narcystyczna, > odtracajaca egoistke, gdzie empatia?, no i te ciagle czepianie sie mojej > osoby, ja jestem wrazliwym mlodym czlowiekiem, a nie jakas kanalia. PANIE STUDENT MAM DLA PANA BAD NEWS...PIERDOLNALES SIE I NIE CHCACO TWOJA WIADOMOSC DOSTALA SIE NA PUBLICZNE FORUM...ZATEM UWAZAM ZE ZASLUGUJE NA ODPOWIEDNIA KRYTYKE !A WIEC PRAGNE CIE DOINFORMOWAC ZE WYZEJ WYMIENIONA PRAWDOPODOBNIE WYBRALA SE NA WYCIECZKE DO AFRYKI SRODKOWEJ W CELACH TRYSTYCZNO- KOPULACYJNYCH (TAKIE ESKAPADY SA OBECNIE W MODZIE WSROD BLAD SZWEDEK)... PRAWDOPODOBNIE TWOJA ADWERSANTKA W CHWILI OBECNEJ CWICZY JAKIES EWOLUCJE NA NABRZMIALYM DRAZKU TEGIEGO MURZYNA...PRZYPUSZAM ZE ZA JAKIS CZAS W SKANDYNAWII POWSTANIE NIE MALA KONKURECJA DLA RAPEROW ZE WSCHODNIEGO JAK I ZACHODNIEGO WYBRZEZA JUESEJ...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,44,3244085,3244085,Do_szwedki_prywatna_wiadomosc.html


Temat: LISTOWSKI UWOLNIJ KROKODYLA!!
Zoo to lepsze zło,bo przecież nikt go do Egiptu nie zawiezie. a może BOGATE CENTRUM BIZNESu-zafunduje mu wycieczke do Afryki zadość uczyni mu za tę męka na które go skazało przez ostani rok. fajnie by było...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,73,3360582,3360582,LISTOWSKI_UWOLNIJ_KROKODYLA_.html


Temat: Niepełnosprawni zdobywcy wrócili z Kilimandżaro
Niepełnosprawni zdobywcy wrócili z Kilimandżaro To była dobra wycieczka do Afryki, tylko kto za nią zapłacił? Ambicje mogli zrealizować w Polsce np. wypad na Szrenicę /taniej/, a tu zaraz Kilmandżaro .... coś nie tak.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,752,85805948,85805948,Niepelnosprawni_zdobywcy_wrocili_z_Kilimandzaro.html


Temat: Byłem w Stargardzie......
Tamta cholera to wogóle nie złazi.Zamiast wydawać pieniądze na solaria lepiej sobie zafundować wycieczkę do Afryki.Chyba tak zrobię jak znajdę sponsora.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,238,66956800,66956800,Bylem_w_Stargardzie_.html


Temat: Co mozna miec za 361 mln zl
blecki ma rację, to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Ale nie ma sie czym martwić, bo i tak wiadomo ,że za Jurczyka oprócz hipermarketów i stacji benzynowych niczego nie wybudują. Kasę robią różnego rodzaju planiści,architekci,doradcy, przy okazji można pojechać na wycieczkę do Afryki aby np. podpatrzyć jak rozwiązano komunikacje miejską np. w Suezie, Luandzie,Kapsztadzie czy innym mieście afrykańskim. Coś ucichło w sprawie spec-firmy z kurnika pod Goleniowem.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,70,17996505,17996505,Co_mozna_miec_za_361_mln_zl.html


Temat: walentynkowy rekord
Nie chcialas mnie zabrac na wycieczke do Afryki, to nie poznasz moich zdolnosci. Do zabawiania.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,44789,91290884,91290884,walentynkowy_rekord.html


Temat: Hej! Ty, Lubawski!
Rzuciłeś Pan w piasek?! Po co tym, którzy robią sobie wycieczkę do Afryki, materiały promocyjne o Kielcach?! Co, będą na Saharze Beduinom rozdawać? Mam nadzieję, żeś Pan nie dał na to ani gronia?!
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,60,9845353,9845353,Hej_Ty_Lubawski_.html


Temat: Handlowy
Wróćmy może do rozmowy o Handlowym !!! Chętnie usłyszę Twój scenariusz wydarzeń poczynając od jutrzejszej sesji do 21.07 !!! Tylko proszę o rzetelną ekonomiczną ocenę bez wycieczek do Afryki !!!
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,27,26049199,26049199,Handlowy.html


Temat: Brak instynktu macierzyńskiego??????????
wiesz, na dziecko nie ma dobrego czasu: a to trzeba wieksze mieszkanie kupic, a to nowy samochod by sie przydal, a to kolejne studia, a moze wycieczka do afryki?:) bron boze nie namawiam, chce Ci tylko powiedziec, ze nie da sie racjonalnie argumentowac tego, czego sie w danej chwili nie chce. uczucia sa emocjami... nie chcesz? to bardzo wazne,a moze nawet najwazniejsze! nie daj sie wciagnac w cos, do czego nie czujesz blusa. ile masz lat?;)
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,16,57669817,57669817,Brak_instynktu_macierzynskiego_.html


Temat: chciałbym wysłać mamę do afryki
chciałbym wysłać mamę do afryki jak w temacie - od paru ładnych lat knuję nad jakimś takim prezentem dla mojej mamy, że szczęka by jej opadła i w ogóle. I wpadłem żeby wysłać ją na ambitniejszą wycieczkę do Afryki - wiem że zawsze o tym marzyła, ale bała się powiedzieć głośno. Żebyście lepiej zrozumieli o co mi chodzi - rodzicie mieli ostatnio srebrne gody, i z tej okazji mama wysłała ojca na maraton do nowego yorku. Kto biega w maratonach ten wie, że niezależnie od miłości do stanów zjednoczonych ameryki północnej, to dla biegacza, udział w maratonie nowojorskim, to niemalże jak olimpiada. A staruszek biega od...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,193,33313663,33313663,chcialbym_wyslac_mame_do_afryki.html


Temat: Polska zakonnica zamordowana w Kongu - Kinszasie
...z chorymi, ale misje to jest to co > najgorsze, to krzyzowcy 21 wieku. A robia z siebie meczennikow, co mnie > najbardziej mierzi. Czy byl Pan na jakiejs misji? Ja sporo jezdzilam po Afryce jesli tak mozna powiedziec i z wlasnych doswiadczen wiem ze na tych misjach jest najmniej hipokryzji..To nie rozglosnia Rydzyk.. Wiec zanim Pan bedzie takie opinie glosil prosze zaglosowac na tak dla Unii potem prosze znalezc dobra prace i wyjechac na wycieczke do Afryki - najlepiej nie tam gdzie jest najwiecej turystow...Wtedy za pewne zmieni Pan zdanie... A rytualow murzynskich nikt nie zabija. Oni i tak maja problem ze zderzeniem z nasza cywilizacja i z tym ze zasoby zyznej ziemi sie kurcza dla wszystkich. Naprawde niech Pan kupi choc jakis atlas albo poczyta ksiazki o Afryce..
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,50,6161047,6161047,Polska_zakonnica_zamordowana_w_Kongu_Kinszasie.html


Temat: milosc do Afryki
...za linki - o randkach bezuzyteczny, o rodzinach nie dziala, o > myszach... jak to sie ma do Afrykanow? jagato-wal smialo cala wioska sie zadziwi !ksiadz pleban spadnie z ambony.Ty nie oczekujesz na porade i nie rozwazasz co czytasz-ty sie chcesz utwuerdzic,ze to jest ok.jak dla wielu tu to jestes jedna z wielu,ktore maialy ochote na czarnego fiuta.dla innych przykladem niwelowania roznic rasowych.a zrobisz jak zechcesz. Osobiscie zycze ci wycieczki do Afryki .Tam zobaczysz co to smrod,bieda ,prymitywne warunki i okrucienstwo.Kultura Afrykanska to piekne na wystawie lub w kinie-rzeczywistosc to jest to czego bym wrogowi nie zyczyl.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,44,1644642,1644642,milosc_do_Afryki.html


Temat: Amway
jeżeli piszesz ze Amway to sekta, to tak jakbyś nazwał spotkania emerytów sektą, albo spotkania miłośników książek. Czy Ty znasz definicję sekty? "sekta to destruktywny wpływ na rozum człowieczy, na jego zachowania" jeżeli ludzie z Amway sami chodza na spotkania, miło je wspominają to tak jakbyś nazwał wycieczkę do Afryki sektą:-)). Niektórzy sprzedawcy Amway mają agresywne podejście do klientów (znam talich)ale jeszcze wiećej zanm ludzi na poziomie którzy oferują a nie wciągają...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,618,9383150,9383150,Amway.html


Temat: Słonie nie dojadą, odszkodowania nie będzie
...bo inaczej będzie to kolejny zły przykład na to, że za nie swoje pieniądze robi się jaja. Nie ma słoni ani prawdziwych ani nawet plastikowych, Poznań stracił na braku promocji nie realizując opracowanego przez miasto głównego jej punktu. W prywatnej firmie było by to niedopuszczalne! Ps. Pomijając fakt, że moim zdaniem ta cała słoniarnia to naciągany pomysł i raczej niewypał, kto w 21 wieku jeździ oglądać słonie w zoo? Od tego są wycieczki do Afryki. Za 35 milionów można zrobić np. 35 dużych festiwali muzycznych i artystycznych w Poznaniu, które będą niewspółmierną promocją dla tego jałowego miasta.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,67,90786474,90786474,Slonie_nie_dojada_odszkodowania_nie_bedzie.html